DIVE Center

 

+1 305 924-1340

Mieszkanie

Zapraszamy do Synów Poseidon, niemieckim centrum nurkowania w Florida Keys. Z nami możesz wybrać się na relaksujący wypoczynek w słynnym Key Largo, stolicy nurkowania USA. O Lasse nam planować swoje wakacje, ponieważ oprócz naszego centrum nurkowego, restauracja i bar są nasze hotele partnerskie: Marina Del Mar, Courtyard by Mariott i Holiday Inn Key Largo.

 

Potroi swoje wakacyjnych Zalety

 

Buk nocleg w jednym z tych 3 hoteli i korzystać z udogodnień wszystkich. Wypić koktajl przy Tiki, zjeść śniadanie w hotelu, lunch lub kolację w jednej z drugą. Baseny wszystkich hoteli dostępne. Zapłacił za hotel i pozwolić mu iść we wszystkich 3 dobra. Wszystkie hotele są ze sobą w bliskim sąsiedztwie i są łatwo dostępne na piechotę.

 

Pakiety

 

Pakiety hotelowe mogą być zawsze podłączony do nurkowania. Nurkujemy codziennie rano i po południu. Nasze nocne nurkowania odbywają się w każdą środę i sobotę. Jesteśmy szczęśliwi, aby zapewnić Ci spersonalizowany pakiet nurkowy. Dajcie nam przez swoich dat wypoczynkowych i życzenia, a my podejmiemy natychmiastowe działania.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do nas bezpośrednio pod numerem +1 305 609 6158

lub wysłać do nas e-mail na adres: info@sopdivers.com

Copyright © 2013 - 2016

Telephone: +1 305 924-1340 Terms and Conditions

BEOXY.COM