DIVE Center

 

+1 305 924-1340

Mapa serwisu Dive

Sons of Poseidon

132 East Shore Dr., Key Largo, FL, 33037

French Reef

Trójkątny kształt French Reef znajduje się na północ od Melasses Koralowej i około 12 km na południowy wschód od Key Largo.

Francuski Reef znana jest z licznych małych jaskiń, nurkowania czy pływania. Boże Treef Cave, piaszczystym dnem jaskini i Donut Hole to tylko niektóre z nich. Rafa jest również w ramach rezerwatu przyrody do Key Largo. Wskazówka dla Ciebie: Szorstka struktura rafy może być trudne dla niedoświadczonych nurków bez przewodnika.

Molasses Reef

Łatwo dostać się do i łatwe do nurkowania to rezerwat przyrody. Jest najczęściej odwiedzaną rafy w górnej Keys i jest jednym z najbardziej popularnych miejsc nurkowych na świecie. Melasa jest znany ze swojej różnorodności biologicznej. Można znaleźć wszelkiego rodzaju Karaibów ryb, rekinów i korali. Zwłaszcza czysta woda faszinier wielu nurków i amatorów. Cała konstrukcja rafa Florida Keys jest również rafą i Australii i Belize, trzecim co do wielkości na świecie. W centrum melasy Reef dysponuje historycznego wiatry zatopionego hiszpańskiego szkunera i zabytkowej hiszpańskiej kotwicy. Oba są silnie porośnięte koralami i często zamieszkane przez mureny.

Copyright © 2013 - 2016

Telephone: +1 305 924-1340 Terms and Conditions

BEOXY.COM