DIVE Center

 

+1 305 924-1340

Explore the Everglades

Nasze Everglades Tours są najbardziej kompleksowe w branży. Chwalony w Miami Herald, BBC Wildlife Magazine, Florida Keys Free Press, a jako lider Columbia Sportswear, GQ Magazine i zagranicznych filmów Geographic wynajętym, ten wyjazd jest nasz chleb i masło. Nasi przewodnicy mają ponad 20-letnie doświadczenie w Everglades. To jest nasza misja, aby zapewnić bezpieczne i przyjemne przygody dla tych, którzy szukają w sercu największej pustyni na Florydzie. Sezonowość kontrolowane wiele z tego co widać w Everglades i zrobić. Mamy nadzieję, że pomoże to w planowaniu podróży. Wystąpił odpowiedzi jako nieodpowiednie to tłumaczenie: Dziękujemy za ocenę Słaba Dobra Dobra Podczas każdej podróży jest inny, dostosowany do potrzeb każdego klienta, aby zaoferować konkretnie, istnieje kilka rzeczy, które można się spodziewać, gdy logując się do naszych Everglades Tour. Na naszej trasie Everglades National Park, to tylko niektóre z najważniejszych działań.

Pieszy

Przyjdź broić u nas przez labirynty cyprysa w słynnym "kopuły" z karła i łysy cyprys. W tych ekosystemów, w zależności od pory roku, można mieć nadzieję na znalezienie storczyki i inne epifity, a także żaby, węże, aligatory i sowy. W określonych porach roku, kwiaty koc ziemi i pikantny cytrynowo becopa trzaski stopami po kroku pod tropikalnym baldachim. Nasi klienci uwielbiają go, że "Gator-dziury" do odwiedzenia, gdzie można znaleźć często malchelnde aligatory. Nie martw się, że nie będzie cię tam zabrać, gdyby to nie było bezpieczne. Z naszymi przewodnikami, szanujemy dystans faunę.

FRESHWATER Kajakarstwo

Myjemy błotniste stopy w chłodnych wodach unikalnego ekosystemu Everglades od: mangrowe siedliska karłowatej słodkowodnych. Brodzik przez tunele zakrzywionych namorzyny i na zewnątrz do płaskich równinach needlerush i peryfitonu. To jest naprawdę niesamowite doświadczenie, podczas gdy amerykańskie aligatory odpoczynku nad brzegiem i suchego sezonu zatyka tętnic dopływów i głębokich basenach. Tutaj masz okazję do wielu różnych gatunków ryb, a także krokodyle i niezliczonych ptaków.

SALTWATER Kajakarstwo

Ulubionym miejscem dla obserwatorów ptaków, łopatka ze słoną wodą jest konsekwentnie najbardziej produktywne doświadczenie obserwacji zwierząt z podróży. Na szmaragdowe wody Florida Bay, 850 mil kwadratowych ujścia, można uzyskać niezrównany dostęp do licznych gatunków ptaków, zwłaszcza kolorowe Roseo-Löffler, ptaków drapieżnych i częstego wyglądu morświnów i żarłacz żółty. W rzadkich przypadkach, flamingi można zobaczyć. Po obfitym wiosła wokół Tidenwohnungen będziemy oglądać zachód słońca, sącząc butelkę (lub dwóch) wina: znacznie zasłużone uczta po dniu pełnym przygód.

Ceny

Cały dzień - $ 150 / dorośli - $ 125 / dziecko

Wycieczka całodniowa obejmuje wszystkie wyżej wymienione czynności (pozwalają na to warunki), a jeśli pogoda i czas trwania, aby przejść dodatkową noc. Wycieczki spotkać w środku dnia i przejść do późna w nocy, aby pomieścić wszystkie nasze przygody - to pełna współudziałem prawdziwych Everglades.

 

Pół dnia - 125 $ za osobę dorosłą - 95 $ za dziecko

Wycieczka półdniowa pozwala klientom do przyłączenia się do podróży i uczestniczyć w działaniach, które pozwoliły jej czas, począwszy od południa, a kończąc późnym popołudniem. Smak Everglades dla gości z ambitnym harmonogramem.

 

Kursy grupowe

Zapytać, ceny różnią się w zależności od wielkości grupy. Specjalne zniżki są grupy szkolne, organizacje non-profit i innych instytucjach edukacyjnych.

Copyright © 2013 - 2016

Telephone: +1 305 924-1340 Terms and Conditions

BEOXY.COM