DIVE Center

 

+1 305 924-1340

Jesteśmy jedynym na Florydzie polskojęzycznym PADI Dive Resort, który ma siedzibę w Key Largo, Florida, USA. Nasz międzynarodowy Team mówi do tego po niemiecku, angielsku i hiszpańsku, aby się idealnie wami opiekować.

 

Dla naszego szczęścia leżą Florida Keys w klimatycznej strefie gdzie słońce świeci przez 300 dni w roku. Temperatura wody leży między 25-32 stopni Celsjusza.

 

Nasi sympatyczni, zrelaksowani i bardzo doswiadczeni instruktorzy oferują wam wszystkie PADI kursy w języku polskim. Od początkujących do Instruktora, u nas możecie zrobić wszystko. „Tylko nurkować” oczywiście też. Kredo Sons of Poseidon brzmi Bezpieczeństwo stoi zawsze na pierwszej pozycji. Naszą pasją jest pokazać wam ten piękny i wyjątkowy niebieski świat.

 

Cieszymy się, by razem z wami nurkować…

Lots Of Happy Clients

OUR TEAM

Rafael Kubiak – Son of Poseidon

Holger Hartmann – Son of Poseidon

Zapewniamy mnóstwo zabawnych działań, takich jak narty wodne i wiele innych. Rozejrzyj się do naszego activities.It zabawy będzie wielka przyjemność nurkować z tobą. Spotkajcie się, że syn Posejdona w naszym Dive Resort. Nawiasem mówiąc Rafael Kubiak jest jednym z właścicieli Synów Posejdona, a jeśli on nie jest nurkowanie kocha robić wszelkiego rodzaju sportów.

Jego pasją jest nauczanie innych ludzi jak do nurkowania, zwłaszcza ludzi, którzy są nowicjuszami w niebieskim podwodnego świata. Jego wielką miłością jest morze i będąc pod wodą jest dla niego jak w domu. Jest bardzo doświadczony PADI Scuba Diver Trainer masztu, który uczy swoje zajęcia w języku niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Ma też magisterskich stopień w biologii i mógł dać wiele informacji o podwodnym życiu obszarze Key Largo i na Karaibach. Będzie to jego wielka przyjemność nurkować z tobą. Spotkajcie się, że syn Posejdona w naszym Dive Resort. Nawiasem mówiąc Holger jest jednym z właścicieli Synów Posejdona, a jeśli on nie jest nurkowanie kocha robić wszelkiego rodzaju sportów.

GALLERY

Cooperation Partners

Copyright © 2013 - 2016

Telephone: +1 305 924-1340 Terms and Conditions

BEOXY.COM