DIVE Center

 

+1 305 924-1340

Kayaking

FLORIDA BAY

 

Dla tych, którzy szukają w Keys i między nurkowania lub awanturnika, aby zobaczyć inną stronę życia na wyspie, jest to wyjazd dla ciebie. A zwykli wiosła do czystych wodach Florida Bay z naszego specjalnego szkła kajaki dolnych, dają klientom rzadki wgląd w życie wody na południowym skraju zlewni Everglades. Spotting kolorowe gąbki, miękkie korale, tarpon i Lucjan, nasi przewodnicy zabiorą Cię nurkowanie i wiosła wokół gotyckich korzeniach namorzynowych, które posiadają niesamowitą różnorodność życia. Jeśli uważasz, że rafy są imponujące, nie uwierzysz ekosystemu wokół wysp namorzynowych, które są nasi przewodnicy pokazują cię z bliska.v

Ceny

 

4 godziny Bayside Kajak Tour - 75 $ za osobę (osoby dorosłe) $ 50 za osobę (dziecko) - Co najmniej 2 osoby. Łącznie cztery godziny nurkowanie i wiosłowaniu pozostawiając Key Largo. Wycieczki zwykle zaczynają się po południu w cieplejszych temperaturach.

 

Oprowadzanie Sunset - 75 $ za osobę (dla dorosłych) 50 $ za osobę (dziecko) - Spotkaj się dwie godziny przed zachodem słońca, rzucić krótko po zachodzie słońca. Często korzystają obserwacji delfinów i manatów spośród innych zwierząt i mieć wino i przekąski o zachodzie słońca.

 

Kursy grupowe - Proszę pytać o naszych kursów grupowych. Zniżki są podane do dużych grup, programów edukacyjnych oraz organizacji non profit.

Copyright © 2013 - 2016

Telephone: +1 305 924-1340 Terms and Conditions

BEOXY.COM