DIVE Center

 

+1 305 924-1340

SSL Info

Klikając na przycisk "zarezerwuj" zostaniesz przekierowany do formularza internetowego SSL z certyfikatem bezpieczeństwa.

 

Można zaszyfrować dane z nim i bezpiecznie przenoszone do nas.

Dokonując rezerwacji zgadzasz się z naszymi Warunkami.

 

 

 

 

Jeżeli rezerwacja została dokonana przez hotel (jeśli zarezerwowano opłatę za pierwszą noc plus podatek (na święta, ten ciężar może być wyższa), a mamy okres anulowania zwykle od 14 dni przed przyjazdem. The Scuba-Fun Okres anulowania kursy nurkowania i paczek 7 dni za przewodnikiem nurkowania 4 dni, a na czysto nurkuje 2 dni temu. zgodnie z anulowanie terminy nie będzie pobierana przez nas. Jesteśmy na ogół bardzo przychylne ze zmianami Twojego planowania podróży przez i daje nam wielki wysiłek, aby doprowadzić wszystko razem, ale proszę zrozumieć że potrzebujemy pewnego czasu realizacji, aby zaoferować wiele usług (np instruktor podzielone, przewodnik porządek, itp.) w związku z tym, musimy się arbitralne i niezrozumiałe działania na swojej części (zwłaszcza jeśli nie ma konsultacji z nami) rozsądne koszty wynikające samym w księgowości.

Można bar na miejscu zapłacić czeki podróżne lub kartą kredytową (Visa, MasterCard).

 

Secure Sockets Layer (SSL): Funkcjonalność

Secure Sockets Layer (SSL) w celu ochrony danych i sprawia, że ​​łatwo można zaufać transmisję danych w trybie online.

Certyfikaty SSL włączyć szyfrowanie poufnych danych podczas transakcji internetowych.

Każdy certyfikat SSL zawiera unikalny, uwierzytelnioną informacje o właścicielu certyfikatu.

Każdy certyfikat SSL wydany przez urząd certyfikacji, który weryfikuje tożsamość właściciela certyfikatu.

 

Warunki rezygnacji:

 

7 dni: można anulowania rezerwacji do 7 dni wcześniej.

W ciągu 7 dni: Rezerwacje anulowane w ciągu 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, pobieramy opłat w wysokości 25 USD.

W ciągu 4 dni: Anulowanie ciągu 4 dni przed rozpoczęciem działalności, pobieramy opłat w wysokości 50%. Są do 2 lat ważne jako kredyt.

24 godzin (1 dzień): W przypadku rezygnacji w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem działalności, możemy obliczyć całkowitą kwotę. 50% z nich są do 2 lat obowiązuje jako kredyt. Jeśli Ty lub ktoś z Twojej grupy nie są wyświetlane lub są zbyt późno i dlatego nie mogą uczestniczyć, jesteś odpowiedzialny, a całkowita kwota jest jeszcze wymagalne.

Aby anulować rezerwację prosimy o bezpośredni kontakt z naszym centrum nurkowym w połączeniu. Jeśli anulować poprzez e-mail, upewnij się, że otrzymaliśmy to. Zawsze wysłać w ciągu 24 godzin na potwierdzenie anulowania.

 

Dodatkowe powody rezygnacji:

Zła pogoda: Jeśli będziemy musieli zrezygnować z powodu złej pogody, wolna.

Po trzecie: Jeśli dostawcą działalności (y.B. kajak, narty wodne, itd.), To jest anulowany za darmo.

Choroby: Choroba jest ogólnym ryzykiem życie i nie jest obsługiwane przez nas. Zastosuj ww anulowania. Zaleca się odpowiednie ubezpieczenie.

 

Obowiązki Klienta:

 

Potwierdzenie rezerwacji: w ciągu 24 godzin wyślemy e-mail z potwierdzeniem na podany przez Państwa w formularzu rezerwacji adres e-mail. Pamiętaj, aby zapewnić prawidłowe i poprawny adres e-mail. Jeśli nie otrzymała potwierdzenia w ciągu 24 godzin od momentu dokonania rezerwacji prosimy sprawdzić folder spam i kontakt, jeśli nie znajdą się z naszym biurem potwierdzający tam. W potwierdzeniu znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące rezerwacji (hotelu, sprawdź godzinach, ceny, itp.)

 

Kursy nurkowe: Dla wszystkich kursów nurkowych kwestionariusz medyczny musi być wypełniony. Jeśli wszystkie te pytania nie można odpowiedzieć "nie", nurkowania medycznych Odpowiedni certyfikat musi być przedstawiony.

To do ciebie, aby upewnić się, że można nurkować do tauchsportärzlichen punktów widzenia. Jeśli zauważysz, przy zameldowaniu, że to nie jest przypadek, stosuje się ogólne warunki anulowania rezerwacji.

 

Wady: Jeśli wystąpią jakiekolwiek braki w naszych usług lub usług naszych partnerów, prosimy o natychmiastowy kontakt na. Udział osoby odpowiedzialnej za nurkowania zadowolić tych niedociągnięć, dzięki czemu możemy (tego samego dnia) reagować szybko. Proszę nie czekać, aż wrócisz do domu.

 

Mamy przyjemność powitać Państwa jako naszych gości i mam nadzieję, że masz wspaniały pobyt u nas. Prosimy o kontakt z nami w każdej chwili w przypadku jakichkolwiek pytań.

Jesteśmy tutaj, aby Ihen niezapomniane wakacje wielki!

Copyright © 2013 - 2016

Telephone: +1 305 924-1340 Terms and Conditions

BEOXY.COM