DIVE Center

 

+1 305 924-1340

Wraki

Benwood (20-40 ft, OWD)

Benwood prowadził w 1910 roku w Anglii ze stosu i zatonął w 1942 roku, kiedy zderzył się z innym statkiem. Leży między francuskim i Melasa Reef rafy. Twój profil nurkowania jest płaska, ponieważ leży na obszarze piasku 7-15 metrów.

 

Historia

 

Zbudowany w roku 1910 Benwood została zarejestrowana w posiadaniu norweskiej firmy, a jako frachtowiec handlowego. Była 110 stóp długości i miał szerokość 16 metrów. Miała jako uzbrojenie 12 karabiny, armaty, a 4inch 6 bomb głębinowych i 36 bomb na pokładzie. W nocy z 9 kwietnia 1942 r Benwood na rutynową podróż z Tampa na Florydzie w Norfolk, Virginia. Ładunek na pokładzie składała się z fosforanów. Pogłoski o niemieckich okrętów podwodnych w regionie wymaga zniesienia wszelkich oświetlenia na pokładzie. Statek był więc zupełnie nieznane i niejasne. Niestety, to nie jej statek Robert C. Tuttle równe. I stało się to, co musiało się zdarzyć, statki zderzyły i 6 km od wybrzeża razem. Dziób Benwood zderzył się z lewej burty Tuttle. Tuttle był w żadnym niebezpieczeństwie. Benwood ale został ranny i był pełen wody. Kapitan jest zorientowany w kierunku ziemi i ustawić tam, gdzie z powodu nadal jest dzisiaj. Następnego dnia, gdy statek został uznany za całkowitą utratą.

 

Głębokość: 7-15 metrów

 

Poziom: OWD

Spiegel Grove

Jeden z największych celowo zatopione wraki świat czeka na wodach Key Largo. Około 150 metrów długości i ponad 24 metrów szerokości jest ta wielka dama. Normalnie 2 nurkowania są wymagane po całym wraku zobaczyć z zewnątrz. Chociaż specjalnie przygotowane do nurkowania, nie należy zanurzyć we wraku. Jeśli nie masz szkolenia nurkowe PADI wrak lub jesteś z przewodnikiem na drodze. Kiedy został zatopiony doszła do prawej burcie kłamać. To nie było zaplanowane. Matka Natura ma jednak tutaj zrobić nam przysługę, bo Huragan Dennis nauczał ich w 2005 roku ponownie i dlatego jest doskonale dzisiaj w pozycji pionowej. Profil nurkowania z Spiegel Grove jest 20 metrów do 40 metrów, gdzie najlepsze miejsca na statku będzie w przedziale 20-33 metrów. Spiegel Grove jest podstawą systemu sztucznej rafy, który został zbudowany w obszarze Key Largo. Glony, gąbki, wiele szkół ryb, barakudy, Goliath groupers do 300 kilogramów i wiele więcej czeka na Ciebie. Zwłaszcza w lecie istnieje ogromna liczba rybki, małe ryby szkolnego, można znaleźć.

 

Głębokość: 20-40 metrów

 

Poziom: AOWD – Divemaster

USGC Duane

Jest to 100-metrowy statek US Coast Guard klasy Skarbu. Twoja ostatnia podróż zakończyła się w 1987 roku z ich celowego zatopienia w pozycji pionowej w wodzie głębokiej 40 metrów. Został zbudowany w 1936 roku i służył zarówno w czasie pokoju, jak i wojny straży przybrzeżnej statku. Główny pokład jest głęboka około 33 metrów. Bocianim gnieździe, obserwator został już osiągnięty w 18 metrów. USCG Duane jest wielki nurkowania na szkolenie AOWD i głębokich nurkowań. Zawsze na poszukiwania rafa i byka rekinów, żółwi i licznych zamku można również znaleźć. Wielki obraz może być wykonana z amerykańską flagą, która znajduje się w pobliżu komina.

 

Głębokość: 18-40 metrów

 

Poziom: AOWD – Divemaster

USGC Bibb

Siostra statek USCG Duane, leży w 120 stóp wody wynosi 327 stóp długości, i to na jego prawej burty. Dla zabawy nurkowania na Duane trzeba mieć co najmniej zaawansowany, ze względu na piękne nurkowania zabierze Cię w głąb i trzeba myśleć o przepływ Prądu Zatokowego. Zaczyna się o 70 stóp i odchodzi. Prąd może czasami powodować ununterteilbar. Zobacz na koniec wrony, a to sprawia, że flagę Jolly Roger dużego obrazu.

 

Śmigła są trzeba zobaczyć i bocianiego gniazda rozciąga się od wraku i siedzi w piasku. Główny budynek ma wiele otworów, ale pływać przepusty są zazwyczaj pionowo w tym wraku.

Zatopiony w 1987 roku i z dużą ilością składników odżywczych z Prądu Zatokowego, ten wrak jest pokryta kolorowymi koralami. Nurkowie mogą śledzić maszt do bocianiego gniazda. Goliath Groupers, byka rekiny i barakudy szkoły często są dostrzeżone tutaj.

To nurkowania jest zalecany dla zaawansowanych nurków z nurkowania. Głębokość wynosi od 110 do 130 metrów, a prądy mogą być bardzo silne

Information courtesy of NOAA: http://floridakeys.noaa.gov

Copyright © 2013 - 2016

Telephone: +1 305 924-1340 Terms and Conditions

BEOXY.COM